Dokumenter & spesifikasjoner
Pasi - Porselenskrus - 300 ml
Art.nr. 8268906
Minste antall: 1 stk
Kruset er laget av porselen av høy kvalitet, noe som garanterer holdbarhet og tåler oppvaskmaskin. Formen går fra rund til firkantet, noe som gjør dette kruset til et skikkelig blikkfang. Volum 300 ml.
Merking
51,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 8,5 x 9,7 cm |
| Materiale | Porselen |
| Trykkeflate | 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.314 kg |
| Antal per innerlåda | 48 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 9992 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
