Glass Elsa
Art.nr. G532-304
Minste antall: 24 stk
Et deilig glass med buet form som er veldig behagelig å bruke.
Merking
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 89,50 | 71,50 | 52,50 | 51,00 | 41,15 | 39,00 | 36,45 | 34,90 | 34,80 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Glas |
| Høyde | 93 mm |
| Bredde | 81 mm |
| Kapasitet | 350 ml |
| Diameter | 81 mm |
| Størrelse | 81 mmx93 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 42,5 cmx30,5 cmx23,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
