Kartongholder for klistrelapper Dwayne
Art.nr. GI1420992-01
Minste antall: 1 stk
Kortomslag med fem selvklebende notatblokker i forskjellige farger, hver med 20 ark. Papiret og notatarkene i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Omslag: 300 g/m², selvklebende: 75 g/m².
Merking
Velg variant
2,36 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Kartong, FSC® papir |
| Høyde | 0,29 cm |
| Bredde | 5,4 cm |
| Lengde | 8,3 cm |
| Størrelse | 5,4 cmx0,29 cmx8,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 8/8.44 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 20 cmx38 cmx36,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI142099201 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
