Notatbok med kulepenn, trådbundet, Stella
Art.nr. GI2715-29
Minste antall: 1 stk
Miljøvennlig notatblokk med omslag, ark og penn (blått blekk) laget av gjenvunnet papir. Pennholder og plastdetaljer er laget av nedbrytbart biologiske fiber r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Merking
18,60 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall, Kartong, Papir, Papir 70 g/m2 |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 13,1 cm |
| Lengde | 17,9 cm |
| Størrelse | 13,1 cmx1,2 cmx17,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 105/12.5 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 30 cmx33,5 cmx39,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI271529 | 5341 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
