A5 kraft-notatbok
Art.nr. P773.951
Minste antall: 1 stk
Notisbok med kraftomslag og resirkulert papir. 72 ark/144 sider med 70 g/m2. Kremfarget papir. Elastisk bånd og bokmerkebånd.
• Denne varen tilbys også av Gemline for kunder i USA og Canada
0.51 KG
Merking
Velg variant
24,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 21 x 14.4 x 1.1 cm |
| Vekt | 230g |
| Trykkeflate | 80 x 40 mm |
| Materiale | Papir,Papir |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Sporbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
Se alle produkter fraXD Collection®
| Nåværende | 12175 |
| Nästa Leverans : 2026-09-29 | 5000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
