Hampnotatbok A5 Barbara
Art.nr. GI1421048-13
Minste antall: 1 stk
Hampnotatbok (ca. A5) med 80 sider (70 g/m²), med penneholder, elastisk bånd og bånd i matchende naturfarge. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Inkluderer et hamp-logo på baksiden av omslaget.
Merking
27,75 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Gummi, Polyester, Hamp, FSC® papir |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14 cmx1,2 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 250/13.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 33 cmx40 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI142104813 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
