PU-notatbok Charlene
Art.nr. GI1420990-02
Minste antall: 1 stk
Gjenvunnet PU-notatbok (ca. A5) med 96 linjerte sider, bokmerke og elastisk bånd over omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Når omslaget er lasergravert, har designet samme farge som det elastiske båndet. Med gjenvunnet preging på baksiden.
Merking
Velg variant
Finnes i 7 varianter
37,80 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Gummi, Polyester, Resirkulert polyuretan, FSC® papir |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14 cmx1,5 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 290/15.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx40,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI142099002 | 10500 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
