PU-notatbok Violet
Art.nr. GI1420989-11
Minste antall: 1 stk
PU-notatbok med korkprint (ca. A5) med 96 linjerte sider, bokmerke og elastisk bånd over omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Merking
36,90 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Gummi, PU, Nylon, FSC® papir |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14,1 cm |
| Lengde | 21,2 cm |
| Størrelse | 14,1 cmx1,5 cmx21,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 278/15 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 32 cmx40,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI142098911 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
