Liliana A5 notatblokk med mykt omslag av sukkerrør og RPET
Art.nr. 10612521
Minste antall: 1 stk
Liliana A5 notatblokk med hardt omslag, avrundede hjørner og 72 linjerte ark med 90 g/m² papir. Dekselet er laget av RPET og sukkerrørpapir.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 40,00 | 39,00 | 38,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Sukkerrørspapir, Resirkulert PET Polyester |
| Størrelse | 21 x 14,5 cmcm |
| Emballasje | 40st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 26x34x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159703761 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 2612 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
