Resirkulert kartongnotisbok (A5) Theodore
Art.nr. GI1015152-01
Minste antall: 1 stk
Resirkulert kartongnotisbok (A5) med 120 blanke sider. Med matchende papp/hvetehalmpenn (blått blekk) og strikk og penneløkke i samme farge.
Merking
Velg variant
15,05 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, Gummi, Papir |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 0,6 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 0,6 cmx21 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 130/7.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx38 cmx23,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI101515201 | 8821 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
