Kartong med kontorgavesett Roan
Art.nr. GI1417978-01
Minste antall: 1 stk
Gavesett i kartong bestående av en gjenvunnet aluminiumsballpenn med blått blekk og en gjenvunnet PU-notatbok med 80 ark (70 g/m²) linjert papir. Notatboken og papiret i dette gavesettet er FSC® Mix-sertifisert. Notatboken har et bokmerke i bånd og magnetisk lukking i metall med gravert plate i gunmetal. Begge artiklene har et gjenvunnet logo: preget på notatboken og gravert på pennen.
Merking
Velg variant
128,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS, Plast, Metall, PU, Aluminium, Polyester, Jern, Messing, Resirkulert aluminium, FSC® papir |
| Høyde | 2,5 cm |
| Bredde | 20 cm |
| Lengde | 21,7 cm |
| Størrelse | 20 cmx2,5 cmx21,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 400/10.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 10/20 |
| Carton Størrelse | 26 cmx45 cmx32 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI141797801 | 0 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
