Hilde- Skrivebordsklokke
Art.nr. 3536713
Minste antall: 1 stk
Bambus skrivebordsklokke med visning av tid, dato og temperatur. Kabinettet har en elegant bambusfront, noe som gjør den perfekt for ethvert skrivebord eller nattbord.
Merking
262,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,9 x 2,1 x 21,1 cm |
| Materiale | Bambus, Polystyren |
| Trykkeflate | 6 x 2 cm |
| Vekt | 0.440 kg |
| Batterier | 2x AAA(LR03) |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 1909 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
