VINGA Buscot horisontalt serveringsbrett
Stilig skjære-/serveringsbrett som vil lyse opp ethvert kjøkken. Skjærebrettet er laget av FSC®-sertifisert teak og har en vakker nyanse av gylden til middels brun trefarge som blir mørkere over tid. Brettet har et høyt oljeinnhold, noe som gjør det meget motstandsdyktig mot råte. Utstyrt med et solid håndtak som gjør at det enkelt kan flyttes fra kjøkken til bord.
3.47 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 295,00 | 287,00 | 279,00 | 271,00 | 266,00 | 261,00 |
Total pris
| Størrelse | 34 x 29 x 1.8 cm |
| Vekt | 900g |
| Trykkeflate | 80 x 40 mm |
| Materiale | Tre |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Sporbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
Se alle produkter fraVinga
| Nåværende | 1571 |
| Nästa Leverans : 2026-09-13 | 1000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
