VINGA Buscot multifunksjons-skjærebrett
Skjære-/ serveringsbrett med en overflate på 40 x 30 cm, noe som betyr at det er stort nok for å skjære, forberede og servere. Brettet er utstyrt med en praktisk holder til nettbrettet eller mobiltelefonen, slik at du enkelt kan bruke det mens du følger dine favorittoppskrifter på nett. Det er også et praktisk væskespor slik at væske lett kan helles ut gjennom hellingselementet, og du unngår unødvendig søl. Laget av FSC®-sertifisert teak.
5.28 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 377,00 | 367,00 | 357,00 | 347,00 | 341,00 | 334,00 |
Total pris
| Størrelse | 40 x 30 x 1.8 cm |
| Vekt | 1850g |
| Trykkeflate | 100 x 80 mm |
| Materiale | Tre |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold direktivet om PCP-innhold 1999/51/EU |
| Sporbarhet | FSC 100%FSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
Se alle produkter fraVinga
| Nåværende | 670 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
