BOSKA Pizzasett Copenhagen
Art.nr. RB320550
Minste antall: 1 stk
Skjær opp og server favorittpizzaen din med stil med Pizza Set Copenhagen fra BOSKA - et B Corporation-sertifisert selskap. Settet tåler oppvaskmaskin og kjøleskap og består av et lett pizzahjul og et serveringsspade, begge i rustfritt stål av høy kvalitet. Perfekt ikke bare til pizza, men også til andre kulinariske herligheter som flammkuchen og kake. Dessuten leveres det med livstidsgaranti.
• Livstidsgaranti
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• B-Corp-selskap
1.96 KG
Merking
214,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 27 x 7.8 x 1.5 cm |
| Vekt | 166g |
| Trykkeflate | 60 x 7 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| GPSR-Informasjon | https://nl.boska.com/pages/contact support@boska.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 1247 |
| Nästa Leverans : 2026-08-09 | 3024 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
