Originalhome resirkulert forkle
Art.nr. 11342490
Minste antall: 1 stk
Forkle laget av 100 % resirkulerte materialer hentet fra klesbransjen i Bangladesh. Vevd på en tradisjonell håndvev, støtter den kvinners entreprenørskap og er en ideell sosial gave som bidrar til både en bærekraftig og samfunnsansvarlig sak. Leveres i en gaveeske. Sammensetning: 70 % resirkulert bomull, 25 % resirkulert polyester, 5 % andre resirkulerte fibre.
Merking
Velg variant
310,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Resirkulert bomull |
| Størrelse | 150 x 0,3 x 130 cmcm |
| Emballasje | 26st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 39x60x40cm |
| GTIN / EAN | 8713159743132 |
| GPSR-Informasjon | P.O Box 109 9670 AC Winschoten The Netherlands hello@originalhome.nl www.originalhome.nl |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 220 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
