ChangingColours lampe
Art.nr. 264595-032
Minste antall: 1 stk
Trådløs lampe i plast med lys som skifter farge. Inkl. batterier.
Merking
73,50 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 16 cm |
| Diameter | 8 cm |
| Vekt | 175 g |
| Volum | 268.0826 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
