Mirage enkeltvegget borosilikat glassflaske med bambuslokk, 650 ml
Art.nr. 10093001
Minste antall: 1 stk
Glassflaske av borsilikatglass med bambuslokk. Flasken har et unikt ribbet design på innsiden og en glatt utside, ideell for trykking av logo. Bambusen som brukes er produsert på en bærekraftig måte, med respekt for miljømessig og sosialt ansvar. Leveres i gaveeske av resirkulert papp. Volumkapasitet: 650 ml.
Merking
53,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% Borosilikatglass, 10% Bambus tre |
| Diameter | 3.6g |
| Størrelse | 7,5 x 20,6 x 7,5 x Ø 3,6 cmcm |
| Emballasje | 30st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 43x51x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159743392 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 6209 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
