Fotoramme bambus Lawson
Art.nr. GI976597-11
Minste antall: 1 stk
Bambus fotoramme (15 x 10 cm). Individuelt pakket i en kraftpapirboks.
Merking
32,15 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Papir, Jern, Glass, Bambusfiber |
| Høyde | 19 cm |
| Bredde | 0,9 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 0,9 cmx19 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 105/3.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 21 cmx43 cmx18 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Lead, Cadmium, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI97659711 | 10349 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
