Wellmark Happy Home gaveeske
Art.nr. 12632211
Minste antall: 1 stk
Gavesett med en 250 ml bambusduftende håndsåpe og et beige kjøkkenhåndkle laget av ørganisk bomull. Dette settet er perfekt som gave til enhver anledning.
0,87 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 329,00 | 315,00 | 308,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 45 |
| CO2-avtrykk | 0,87 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | NEDERLAND |
| Materiale | Resirkulert glass |
| Størrelse | 903 x 23,5 x 16 cm |
| Emballasje | 6stk |
| Bruttovekt | 1kg |
| Vekt | 0,95kg |
| Emballasje | 16x23x8cm |
| GTIN / EAN | 8713159683087 |
| GPSR-Informasjon | Wellmark B.V. Hinthamereinde 55 5211PM Netherlands +31623798027 info@wellmark.nl |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 56 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
