Leppepomade, i krukke, PP, hjerteformet, Ilja
Art.nr. GI1349367-08
Minste antall: 1 stk
Hjerteformet krukke i PP med 5,5 g leppepomade i vaniljeduft.
Merking
9,44 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PP |
| Høyde | 4 cm |
| Bredde | 3,2 cm |
| Lengde | 3,2 cm |
| Størrelse | 3,2 cmx4 cmx3,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 15/7.4 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 21 cmx36 cmx41 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI134936708 | 45689 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
