Leppepomade, AS, i en krukke, Malik
Art.nr. GI1349366-07
Minste antall: 1 stk
AS-farget gjennomsiktig krukke med 12 g leppepomade. Leppepomaden matcher fargen og er tilgjengelig i fire smaker: vanilje (21), jordbær (08), appelsin (07) og blåbær (24).
Merking
Velg variant
12,10 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | AS |
| Høyde | 3,4 cm |
| Bredde | 4 cm |
| Lengde | 4 cm |
| Størrelse | 4 cmx3,4 cmx4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 26.7/11.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/400 |
| Carton Størrelse | 32 cmx32 cmx37,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI134936607 | 19918 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
