Dokumenter & spesifikasjoner
VINGA Asado Førstehjelpssett
Art.nr. 2190
Minste antall: 1 stk
Førstehjelpssett i den populære Asado-serien. Den er pakket i en bag med glidelås, og her finner du alt du trenger for mindre ulykker, inkludert plaster, saks, bandasje med mer.
0.95 KG
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 158,00 | 154,00 | 150,00 | 146,00 | 143,00 | 140,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 16 x 12 x 2 cm |
| Vekt | 120g |
| Trykkeflate | 100 x 80 mm |
| Materiale | Bomull |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold direktivet for medisinsk utstyr 92/42/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Vinga fokuserer på smarte og stilige produkter for hjem og friluftsliv. Design, funksjonalitet og miljø er det som styrer prosessen med å utvikle nye produkter og gaver til ansatte og kunder på bedrifter. Produktene kommer alltid pent pakket. Vinga skaper minner!
Se alle produkter fraVinga
| Nåværende | 3975 |
| Nästa Leverans : 2026-09-26 | 2160 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
