Multiwear Premium Double EU
Art.nr. NE2129-09
Minste antall: 25 stk
Et to-lags Multiwear er et ideelt produkt for folk som trenger å legge to motiver på produktet. Takket være dette har vi to muligheter på én Multiwear.
Hele produktet er trykt i ditt design. Alt fra grunnfargen til logoen. Laget i fullfargetrykk, som gir total frihet i farger og layout.
Størrelse: 25 × 50 cm (+/- 1 cm)
Materiale: 100% polyester
Materialvekt: 2 x 125 g / m2
Pakket: individuelt
The One Premium
Merking
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 117,00 | 114,00 | 74,50 | 68,00 | 56,50 | 53,50 | 53,50 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | 100% polyester |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde | 50 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2-3 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
