Hatch sammenleggbar solhatt
Art.nr. 11107607
Minste antall: 1 stk
Den sammenleggbare solhatten Hatch tilbyr lett komfort og enkel bærbarhet. Den er laget av 100 % nylon med et lett 100 g/m²-stoff, og er designet for komfort hele dagen. Det smarte foldbare designet gjør at hatten kan pakkes i en kompakt veske, noe som gjør den enkel å oppbevare og bære. Dette praktiske men stilige tilbehøret er perfekt for livet på farten. Solhatten er ideell for utendørseventyr, reiser eller hverdagsutflukter.
Merking
Velg variant
60,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester, 100 g/m2 |
| Emballasje | 200st |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14.25kg |
| Emballasje | 35x48x50cm |
| GTIN / EAN | 8713159730347 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 1992 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
