164 Parka
Art.nr. 1001330811
Minste antall: 1 stk
164 Parka
| Antall | 1 |
|---|---|
| Pris/stk | 1395,00 |
Velg størrelser og antall.
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | 100% Polyester |
| Modell | Unisex |
| Opprinnelsesland | China |
| Vaskeanvisning | 40°C |
| Vattenpelare | 10 000 mm |
| Breathability | 8 000 g/m²/24h |
| Rainwear | Yes |
| High Visibility | Yes |
| Sertifikat | EN ISO 20471 - klass 3 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Top Swede tilbyr produkter designet for å overgå forventningene og behovene til deg som bruker. Våre arbeidsklær er laget for full bevegelsesfrihet og tåler tøffe forhold, sitter godt, puster og beskytter i all slags vær ? alt for å hjelpe deg med å nå ditt fulle potensial på jobben.
Se alle produkter fraTop Swede®
| XS | 3 |
| S | 16 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 9 |
| XXL | 18 |
| 3XL | 10 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
